Paslanmaz Çelik Mil

PASLANMAZ ÇELİK MİLLER

Paslanmaz Çeliğin uzun şeritler halinde çeşitli şekillerde haddeleme veya ekstrüzyon yoluyla üretilmesiyle elde edilir. En yaygın şekiller yuvarlak mil, kare veya dikdörtgen mil ve altıgen mildir.

Yuvarlak Dolu Miller yuvarlak veya dairesel kesitli katı çubuklardır. Genellikle paslanmaz çelik, karbon çeliği, alaşım çeliklerinden üretilirler.

shadow

Kare Dolu Mil, üreticiler tarafından çeşitli boyutlarda sunulmaktadır. Genellikle akslar, pimler, miller vb. Üretiminde genellikle Kare Dolu Millere ihtiyaç duyulmaktadır.

shadow

Altıköşe Dolu Mil öncelikle somunlar, altı köşe cıvatalar ve altı köşeli tapa gibi özel bileşenleri imal etmek için kullanılır. Bütün bu parçalar bir çok endüstride dünya çapında yaygın olarak kullanılmaktadır.

shadow

Son Yazılar

19

Nis
Paslanmaz Çelik Profil Kullanımı aşağıdaki avantajları Sağlar; Daha hızlı montaj Geniş açıklıklı uygulamalar Daha düşük inşaat maliyeti ve daha düşük ürün maliyetli çözüm Daha hafif, daha yüksek dayanım Alternatif ürünlere göre ...

Bakım ve Yedek Parça

Isıtma ve soğutmanın gerektiği tüm proseslerde kullanılan eşanjör ve pastörizatör contalarının belirli aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. İşte bu işlem gerektiğinde SESİNOKS sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Bakım & Yedek Parça →

Eşanjör Uygulama Alanları

Başta Gıda ve İçecek, Enerji, İlaç, Sanayi ve Proses ile Denizcilik olmak üzere Eşanjör Uygulama Alanları

Eşanjör Uygulama Alanları →

Katalog Download

Ürünlerimize ait tüm Katalog ve Broşürleri indirerek inceleyebilirsiniz.

Katalog Download→

Büyük Ürün Stokları

Büyük ürün ve yedek parça stoklarımız ile sizlere daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Büyük Ürün Stokları →

Sesinoks Blog

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili son gelişmeleri, açıklama yazılarını ve detaylı incelemeleri Blog sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Sesinoks Blog →

Online Satış

Ürünlerimizi Online Satış Sitemiz Sesinoks Online dan hemen satın alabilirsiniz.

www.sesinoks.online.com→