Endüstriyel Santrifuj Pompalar

Havalı Diyafram PompalarKendinden Emişli PompalarMagnetik Kaplinli PompalarPozitif Deplasmanlı PompalarEndustriyel Santrifuj PompaHijyenik Santrifuj PompaTermoplastik Pompa

Endüstriyel Santrifuj Pompalar Teklif Formu
 Estampinox EFI Santrifüj Pompalar Estampinox EFI Santrifüj Pompalar
A316 kalite paslanmaz çelikten imal edilen EFI/H serisi pompalar; sanayinin bir çok dalında kullanım alanı bulur. Korozyon aşınmalarına karşı uzun ömür gösterip ; ayrıca yedek parça kolaylığı da sağlar.
Max Debi: 50 m³/h
Max. Basınç: 3 bar Max.Çalışma Sıcaklığı: 90˚C
 Hyginox SH Santrifüj Pompalar Hyginox SH Santrifüj Pompalar
A316 Kalite paslanmaz çelikten imal edilen Hyginox serisi pompalar; gıda, içecek, kozmetik ve benzer sanayilerde kullanılmaktadırlar. Yüksek et kalınlığı sayesinde korozyon aşınmalarına karşı uzun ömür gösteren pompalar farklı modellerinde aynı salmastra kullanımı sağlayarak yedek parça stoklarında standart sağlamıştır. Kolay sökülebilme özelliği ile kısa sürede kontrol ve temizlik uygulamalarına olanak sağlar. Süt, su, meyve suyu gibi ürünlerin transferi için ideal bir pompadır.
Max Debi: 150 m³/h
Max. Basınç: 10 bar Max.Çalışma Sıcaklığı: 100˚C
 Dintex Santrifüj Pompalar Dintex Santrifüj Pompalar
Yüksek kapasiteli, santrifüj pompa olarak tasarlanmıştır. Gıda ve içecek sektörlerinde yüksek debiler için ideal pompalardır. FDA ve EHED6 sertifikalarına sahiptirler.
Max Debi: 1000 m³/h
Max. Basınç: 15 bar Max.Çalışma Sıcaklığı: 120˚C
Z-K-C-IC Santrifuj Pompalar Z-K-C-IC Santrifüj Pompalar
Paslanmaz çelik, Al ve Bronz gövde seçenekleri ile ; denizsuyu, tuzlu su, ters osmoz, hvac , yangın tesisatı ve motor soğutma uygulamalarında ideal çözümler sunmaktadır.