Hijyenik Santrifüj Pompalar

Havalı Diyafram PompalarKendinden Emişli PompalarMagnetik Kaplinli PompalarPozitif Deplasmanlı PompalarEndustriyel Santrifuj PompaHijyenik Santrifuj PompaTermoplastik Pompa

Hijyenik Santrifuj PompalarTeklif Formu
 Hyginox SE Santrifüj Pompalar Hyginox SE Santrifüj Pompalar
A316 Kalite paslanmaz çelikten imal edilen Hyginox serisi pompalar; gıda, içecek, kozmetik ve benzer sanayilerde kullanılmaktadırlar. Yüksek et kalınlığı sayesinde korozyon aşınmalarına karşı uzun ömür gösteren pompalar farklı modellerinde aynı salmastra kullanımı sağlayarak yedek parça stoklarında standart sağlamıştır. Kolay sökülebilme özelliği ile kısa sürede kontrol ve temizlik uygulamalarına olanak sağlar. Süt, su, meyve suyu gibi ürünlerin transferi için ideal bir pompadır.
Max Debi: 150 m³/h
Max. Basınç: 10 bar Max.Çalışma Sıcaklığı: 100˚C
Prolac HCP Santrifuj Pompalar Prolac HCP Santrifuj Pompalar:Malzeme seçimi ve dizaynı sayesinde Prolac HCP ; yüksek hijyen gerektiren uygulamalarda malzemeleri yormadan transfer edebilir. Kimyasal maddelere karşı direnci yüksektir. Bu pompalar genellikle süt, içecek, ilaç ve kozmetik endüstrisinde kullanılır.
Dinfood Santrifüj Pompalar Dinfood Santrifüj Pompalar
Yüksek kapasiteli, santrifüj pompa olarak tasarlanmıştır. Gıda ve içecek sektörlerinde yüksek debiler için ideal pompalardır. FDA ve EHED6 sertifikalarına sahiptirler.
Max Debi: 1000 m³/h
Max. Basınç: 15 bar Max.Çalışma Sıcaklığı: 120˚C
 RVi Helisel Fanlı Pompalar RVi Helisel Fanlı Pompalar
The RV pump is the best solution for the transfer of liquid/solid blended products or medium viscosity products that cannot be pumped with an ordinary centrifugal pump. Due to the helicoidal shape of the impeller, the transfer of the product is gentle and without clogging.
It is ideal for applications of the transfer of semi-finished products, product remains, waste, etc. in the food-processing industry and vanishes, glues, wastewaters in the chemical industry.
In comparison with the the RV_XX range, the RV_XXR pumps are provided with a bearing suppport in the lantern for work with viscous products and for applications provoking an increased axial stress
 SFP Esnek Pervaneli Pompalar SFP Esnek Pervaneli Pompalar
SF pompalar; kendinden emiş özelliğine sahip, esnek pervaneli pompalardır. Ayran, süt, tereyağ, krema, bal, reçel, meyve suyu, ketçap gibi ürünleri yormadan ezmeden transfer edebilirler.
Max Debi: 30 m³/h
Max. Basınç: 4 bar Max.Çalışma Sıcaklığı: 80˚C