Kendinden Emişli Pompalar

Havalı Diyafram PompalarKendinden Emişli PompalarMagnetik Kaplinli PompalarPozitif Deplasmanlı PompalarEndustriyel Santrifuj PompaHijyenik Santrifuj PompaTermoplastik Pompa

Kendinden Emişli PompalarTeklif Formu
SFP Esnek Pervaneli Pompalar SFP Esnek Pervaneli Pompalar
Gıda, kozmetik, kimya gibi sektörlerde kullanılırlar . Güçlendirilmiş bir yataklamaya sahiptirler. Uygulama prosesine göre değişik pervane seçenekleri mevcuttur. Ürünle temas eden bütün yüzeyler A316 paslanmaz çelikden üretilmiştir ve elektropolisajlıdır. 1-1000 cps viskozite aralığında karışım yapılabilir.

464 Aspir Kendinden Emişli Pompalar
Kendinden emiş özelliğine sahip ; dişli pompa ürünü 4-5 metre mesafeden emerek transfer edebilirler. CIP sistemlerinde, gıda uygulamalarında ve içinde buhar olan akışkan transferlerinde yoğun olarak kullanılır.Max Debi: 56 m³/h
Max. Basınç: 4 bar Max.Çalışma Sıcaklığı: 120˚C
Monopump Monopump
Pozitif deplasmanlı helisel rotorlu pompalardır. Ürünleri yormadan ve ezmeden doğal yapısına zarar vermeden transfer edebilirler. Viskoz ve içinde tane içeren akışların transferlerinde yoğun olarak kullanılırlar. Vakum yapma özelliği ile akmayan likitlerin transferlerinde yüksek performans sağlarlar. Tahin, bal, dondurma, reçel gibi ürünlerde de ideal sonuç verir.
Max Debi: 60 m³/h
Max. Basınç: 12 bar Max.Çalışma Sıcaklığı: 90˚C
Pure Pump Varil Pompası
Meyve suyu, bira, şarap ve kozmetik ürünlerinin varillerden transferi için ideal bir çözüm sağlar. Bu pompalar hijyenik tasarımı ve FDA ya uygun malzemelerin özelliklerini birleştirerek güvenli ve yüksek verimli hijyenik bir çözüm sağlar.