Santrifuj Pompalar

Santrifuj Pompalar

Akışkan transferi uygulamalarında ürünün viskozitesi ne olursa olsun hijyenik veya endüstriyel tipte pompalarımız ile ürünlerin yapısı bozulmadan en ideal şekilde transfer sağlanır. Ayrıca ürün transferi yanında komple sistem çözümlerimiz ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hyginox SE santrifüj pompalar paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir. Bu pompa hijyenik bir dizayna sahiptir.

shadow

Estampinox EFI pompası, su ve diğer sıvıların taşınması için paslanmaz çelik bir santrifüj pompadır. Gıda işleme, kimya, ilaç ve şarapçılık sektörlerinde yardımcı hizmetlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

shadow

Malzeme seçimi ve dizaynı sayesinde Prolac HCP ; yüksek hijyen gerektiren uygulamalarda malzemeleri yormadan transfer edebilir. Kimyasal maddelere karşı direnci yüksektir.

shadow

Tank Temizleme Topları

Santrifüj pompalar dinamik eksenel simetrik iş emme türbinli bir alt sınıftır. Santrifüj pompalar, sıvıların dönme kinetik enerjisinin akışkan akışının hidrodinamik enerjisine dönüştürülmesi yoluyla taşınması için kullanılır. Dönme enerjisi tipik olarak motor veya elektrik motorundan gelir. Sıvı, pompa çarkına dönen eksen boyunca veya yakınında girer ve çark tarafından hızlandırılır ve radyal olarak dışarıya doğru difüzör veya sarmal bölme (gövde) içine akar ve çıkış noktasından dışarıya doğru ilerler.

Santrifüj pompalar ortak kullanımlar arasında su, kanalizasyon, petrol ve petrokimyasal pompalama; Bir elektrik süpürgesi uygulamak için yaygın olarak bir santrifüj fanı kullanılır. Santrifüj pompanın tersi, su basıncının potansiyel enerjisini mekanik dönme enerjisine dönüştüren bir su türbinidir.

Son Yazılar

17

Şub
Tanklarda kullanılan tüm hijyenik ekipmanlar, karıştırıcılar, tank temizleme ekipmanları ve gösterge ekipmanları ile yardımcı tüm malzemeler stoklarımızda bulunmaktadır.

Santrifuj Pompalar

Çalışma Prensibi

Çoğu pompa gibi, bir santrifüj pompası genellikle bir motordan dönen enerjiyi hareketli bir sıvıda enerjiye dönüştürür. Enerjinin bir kısmı akışkanın kinetik enerjisine girer. Sıvı, kasanın gözü boyunca eksensel olarak girer, çark bıçaklarına takılır ve çarkın çevresel kısımları boyunca gövdenin difüzör bölümüne gelene kadar teğetsel ve radyal olarak dışa doğru döndürülür. Akışkan, pervaneden geçerken hem hız hem de basınç kazanıyor. Gövdenin çörek şeklinde difüzör veya kaydırma parçası akışını yavaşlatır ve basıncı daha da arttırır.

Uygulama Alanları
 • Süt Prosesleri
 • Alkollü- Alkolsüz İçecek Transferi
 • Glikoz Transferi
 • Çikolata , Krema Transferi
 • Sirke , Şıra, Şarap Üretimi
 • Maya Üretimi
 • Sıvı Yağ ve Margarin Üretimi
 • Temizlik Maddesi Üretimi
 • Sabun ve Deterjan Üretimi
 • Boya Transferi
 • Petrol & Petrokimya
 • İlaç, Deiyonize Su Transferi
 • Parafin – Vazelin Üretimi

Bakım ve Yedek Parça

Isıtma ve soğutmanın gerektiği tüm proseslerde kullanılan eşanjör ve pastörizatör contalarının belirli aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. İşte bu işlem gerektiğinde SESİNOKS sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Bakım & Yedek Parça →

Eşanjör Uygulama Alanları

Başta Gıda ve İçecek, Enerji, İlaç, Sanayi ve Proses ile Denizcilik olmak üzere Eşanjör Uygulama Alanları

Eşanjör Uygulama Alanları →

Katalog Download

Ürünlerimize ait tüm Katalog ve Broşürleri indirerek inceleyebilirsiniz.

Katalog Download→

Büyük Ürün Stokları

Büyük ürün ve yedek parça stoklarımız ile sizlere daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Büyük Ürün Stokları →

Sesinoks Blog

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili son gelişmeleri, açıklama yazılarını ve detaylı incelemeleri Blog sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Sesinoks Blog →

Online Satış

Ürünlerimizi Online Satış Sitemiz Sesinoks Online dan hemen satın alabilirsiniz.

www.sesinoks.online.com→