Eşanjör Bakım ve Yedek Parça

KİMYASAL TEMİZLEME VE CONTALAMA

7/24 ARAYABİLİRSİNİZ Tel: 0216 420 10 00

PLAKALI ISI EŞANJÖRLERİ VE HER TÜRLÜ PASTÖRİZATÖR YEDEK PARÇALARI

Isıtma ve soğutmanın gerektiği tüm proseslerde kullanılan eşanjör ve pastörizatör contalarının belirli aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. İşte bu işlem gerektiğinde SESİNOKS sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

shadow

UYGUN FİYAT

Plaka conlarını diğer tedarik kanallarına göre en uygun fiyat ve kısa sürede hizmetinize sunmaktayız.

ÜSTÜN KALİTE

Beklentiniz olan en üst kalite ve dayanım şartlarını teknik olarak sağlayacak dizayn ve malzeme ile imal edilmiş ürünler teklif edilmektedir.

ÜRETİM MALZEMELERİ

Akışkan cinsi ve sıcaklık derecesine uygun olarak NBR, VİTON, EPDM, SİLİKON gibi değişik seçenekler mevcuttur.

HIZLI TESLİMAT

Dünyanın önde gelen üreticileri ile olan uzun yıllara dayanan ilişkiler nedeniyle siparişlerin temini çok kısa sürelerde yerine getirilmektedir.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Firmaların tesislerdeki eşanjör veya pastörizatörler değişik üreticilerin imalatları olabilir. Her değişik plaka contası için ayrı tedarikçiye sipariş verilmesi zaman ve finansman açısından kayıplara sebep olmaktadır. Eşanjör konusundaki tüm yedek parçaların tek bir kaynaktan sağlanabilmesi işletmerin kazancı olacaktır.

TEKNİK DESTEK

Zaman içindeki eski contaların yenilenmesi, plakaların temizlenmesi sistem verimliliği için şarttır. Bu evrede elemanlarımız müşteri tesislerine giderek veya bizim onarım atölyemizde contalama ve eşanjörlerinizin aslına uygun onarımı yapabilmektedir.