Karıştırıcı –Mixer –Emülsifier

KARIŞTIRICILAR –MİKSERLER –EMÜLSİFERLER

Tanka bağlanma çeşitlerine göre stoklarımızda her türlü uygulamaya hitap eden karıştırıcılarımız mevcuttur. Emülsifier ve Mikserlerimiz ile de ideal homojen karışımlar sağlanmaktadır

Atmosferik basınç altında çalışan tanklarda homojen karışımın sağlanması ve
parça büyüklüklerinin küçültülmesi amacıyla kullanılmaktadılar.

shadow

Tanklara yandan açılı olarak adapte edilirler. Gıda, kozmetik, kimya gibi sektörlerde kullanılırlar . Uygulama prosesine göre değişik pervane seçenekleri mevcuttur.

shadow

Gıda, kozmetik, kimya gibi sektörlerde kullanılırlar . Güçlendirilmiş bir yataklamaya sahiptirler. Uygulama prosesine göre değişik pervane seçenekleri mevcuttur.

shadow

Toz-likit karışımları için dizayn edilen toz blenderler farklı kapasitelerde imal edilmişlerdir. Özellikle gıda ve süt sektörlerinde yaygın olarak kullanılır.

shadow

Son Yazılar

04

Kas
Genellikle süt , meyve suyu, dondurma, çikolata , kozmetik ve kimya sanayilerinde kullanılan toz karışım sistemleri her bir üretim dalında farklı ekipman kullanımı ile farklı avantajlar sağlamaktadır....

17

Şub
Tanklarda kullanılan tüm hijyenik ekipmanlar, karıştırıcılar, tank temizleme ekipmanları ve gösterge ekipmanları ile yardımcı tüm malzemeler stoklarımızda bulunmaktadır.

Bakım ve Yedek Parça

Isıtma ve soğutmanın gerektiği tüm proseslerde kullanılan eşanjör ve pastörizatör contalarının belirli aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. İşte bu işlem gerektiğinde SESİNOKS sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Bakım & Yedek Parça →

Eşanjör Uygulama Alanları

Başta Gıda ve İçecek, Enerji, İlaç, Sanayi ve Proses ile Denizcilik olmak üzere Eşanjör Uygulama Alanları

Eşanjör Uygulama Alanları →

Katalog Download

Ürünlerimize ait tüm Katalog ve Broşürleri indirerek inceleyebilirsiniz.

Katalog Download→

Büyük Ürün Stokları

Büyük ürün ve yedek parça stoklarımız ile sizlere daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Büyük Ürün Stokları →

Sesinoks Blog

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili son gelişmeleri, açıklama yazılarını ve detaylı incelemeleri Blog sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Sesinoks Blog →

Online Satış

Ürünlerimizi Online Satış Sitemiz Sesinoks Online dan hemen satın alabilirsiniz.

www.sesinoks.online.com→