Dikey Karıştırıcılar

DİKEY KARIŞTIRICILAR

Dikey Karıştırıcılar; Bu karıştırıcılar, gıda işleme, kozmetik, ilaç veya kimya endüstrisinde güçlü ve yüksek hızlı çalkalama gerektiğinde, karıştırma, çözülme, dağılma ve bakım işlemlerinde kullanılır.

BCI Dikey Karıştırıcılar, Gıda, kozmetik, kimya gibi sektörlerde kullanılırlar . Güçlendirilmiş bir yataklamaya sahiptirler.

shadow

Her türlü tanka sökülüp takılabilen sıkıştırmalı mekanizması ile diğer sabit tip karışıtırıcılardan ayırılır. Gıda, kozmetik, kimya gibi sektörlerde kullanılırlar .

shadow

Son Yazılar

04

Kas
Genellikle süt , meyve suyu, dondurma, çikolata , kozmetik ve kimya sanayilerinde kullanılan toz karışım sistemleri her bir üretim dalında farklı ekipman kullanımı ile farklı avantajlar sağlamaktadır....

17

Şub
Tanklarda kullanılan tüm hijyenik ekipmanlar, karıştırıcılar, tank temizleme ekipmanları ve gösterge ekipmanları ile yardımcı tüm malzemeler stoklarımızda bulunmaktadır.

Bakım ve Yedek Parça

Isıtma ve soğutmanın gerektiği tüm proseslerde kullanılan eşanjör ve pastörizatör contalarının belirli aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. İşte bu işlem gerektiğinde SESİNOKS sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Bakım & Yedek Parça →

Eşanjör Uygulama Alanları

Başta Gıda ve İçecek, Enerji, İlaç, Sanayi ve Proses ile Denizcilik olmak üzere Eşanjör Uygulama Alanları

Eşanjör Uygulama Alanları →

Katalog Download

Ürünlerimize ait tüm Katalog ve Broşürleri indirerek inceleyebilirsiniz.

Katalog Download→

Büyük Ürün Stokları

Büyük ürün ve yedek parça stoklarımız ile sizlere daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Büyük Ürün Stokları →

Sesinoks Blog

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili son gelişmeleri, açıklama yazılarını ve detaylı incelemeleri Blog sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Sesinoks Blog →

Online Satış

Ürünlerimizi Online Satış Sitemiz Sesinoks Online dan hemen satın alabilirsiniz.

www.sesinoks.online.com→