Paslanmaz Çelik Profiller

PASLANMAZ ÇELİK PROFİLLER

Kullanımı pratik bir ürün olan Paslanmaz çelik profil, kullanım alanları oldukça geniştir. Hemen hemen endüstrinin her alanında Paslanmaz çelik profil kullanılmaktadır.

Kullanımı pratik bir ürün olan Paslanmaz çelik kare profil, kullanım alanları oldukça geniştir. Hemen hemen endüstrinin her alanında Paslanmaz çelik kare profil kullanılmaktadır.

shadow

Kullanımı pratik bir ürün olan Paslanmaz çelik Dikdörtgen profil, kullanım alanları oldukça geniştir. Hemen hemen endüstrinin her alanında Paslanmaz çelik Dikdörtgen profil kullanılmaktadır.

shadow

Paslanmaz Profiller

Paslanmaz profil en çok inşaat sektöründe kullanılılır. Özellikle çelik konstrüksüyon yapılarda kullanabiliriz. Tasarlanan açıklığa göre profil seçimi değişebilir. Ülkemizde yapılan çelik konstrüksüyon yapılarda genellikle Çelik Kare ve Dikdörtgen Profiller kullanılmaktadır. Bu profiller saklanmak isteniyorsa I profilin çevresi beton ile doldurularak kare veya dikdörtgen profil içerisinde saklanabilir. Hem kompozit bir taşıyıcı eleman oluşturulmuş olur, hem de Türkiye’deki deprem gerçeği düşünüldüğünde daha rijit bir sistem oluşturulmuş olur.

Paslanmaz Çelik Profillerin kullanıldığı bir çok sektör vardır. Otomotiv sanayi, inşaat sektöründen sonra en çok profillerin kullanıldığı sektördür. Bunların yanı sıra; çatı konstrüksiyonları, gemi inşaat sektörü, sanayi ve ağır sanayi inşaatları, makine imalatçıları, özel proje firmaları, bisiklet, mobilya ve çelik eşyalarda da kullanılır.

Son Yazılar

19

Nis
Paslanmaz Çelik Profil Kullanımı aşağıdaki avantajları Sağlar; Daha hızlı montaj Geniş açıklıklı uygulamalar Daha düşük inşaat maliyeti ve daha düşük ürün maliyetli çözüm Daha hafif, daha yüksek dayanım Alternatif ürünlere göre ...

Bakım ve Yedek Parça

Isıtma ve soğutmanın gerektiği tüm proseslerde kullanılan eşanjör ve pastörizatör contalarının belirli aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. İşte bu işlem gerektiğinde SESİNOKS sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Bakım & Yedek Parça →

Eşanjör Uygulama Alanları

Başta Gıda ve İçecek, Enerji, İlaç, Sanayi ve Proses ile Denizcilik olmak üzere Eşanjör Uygulama Alanları

Eşanjör Uygulama Alanları →

Katalog Download

Ürünlerimize ait tüm Katalog ve Broşürleri indirerek inceleyebilirsiniz.

Katalog Download→

Büyük Ürün Stokları

Büyük ürün ve yedek parça stoklarımız ile sizlere daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Büyük Ürün Stokları →

Sesinoks Blog

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili son gelişmeleri, açıklama yazılarını ve detaylı incelemeleri Blog sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Sesinoks Blog →

Online Satış

Ürünlerimizi Online Satış Sitemiz Sesinoks Online dan hemen satın alabilirsiniz.

www.sesinoks.online.com→