Pompalar

SESİNOKS POMPALAR

Akışkan transferi uygulamalarında ürünün viskozitesi ne olursa olsun hijyenik veya endüstriyel tipte pompalarımız ile ürünlerin yapısı bozulmadan en ideal şekilde transfer sağlanır. Ayrıca ürün transferi yanında komple sistem çözümlerimiz ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Pozitif deplasmanlı, santrifüj, manyetik kaplinli, kendinden emişli ve havayla çalışan diyafram pompalarımız ile gıdadan kozmetiğe, endüstriden ilaç sanayine kadar bir çok sektörde akış transferi konusunda ideal çözümler sunmaktayız.

DIN-FOOD; hijyenik yüksek kapasiteli santrifüj pompalardır. Genellikle tekstil, gıda, süt, içecek, kimya ve kozmetik endüstrisinde kullanılır.

shadow

SFP Pompa; kendinden emişli, esnek pervaneli pompadır. Ayran, süt, tereyağı, krema, yoğurt, bal, reçel, meyve suyu, ketçap gibi ürünleri zarar vermeden transfer edebilir.

shadow

Paslanmaz çelik, teflon, alüminyum gövde olarak üretilen, kendinden emişli, hava ile çalışan pompalardır. Süt, ayran gibi gıda ürünlerinde ve toz transferlerinde kullanılır.

shadow

ZP serisi rotary piston pompalar yüksek vakum ve yüksek basınçla viskoz ürün transferleri için ideal çözümler sunmaktadır. Ürünle temas eden tüm yüzeyler A316 paslanmaz çelikten yapılmıştır.

shadow

Aspir Pompalar Gıda proseslerinde, ilaç ve kimya endüstrisinde kullanımı uygundur. Yağ, şarap, alkol, aseton gibi kaynama noktasına yakın sıcaklıkta bulunan ürünlerin transferi için kullanılır.

shadow

Pozitif deplasmanlı helisel rotorlu pompalardır. Ürünleri yormadan ve ezmeden, doğal yapısına zarar vermeden transfer edebilirler. Viskoz ve taneli akışkanların transferinde yoğun olarak kullanılır.

shadow

Meyve suyu, konsantre, bira, şarap ve kozmetik ürünlerinin varilden transferinde ideal bir çözüm sunar. Varil pompaları FDA onaylı conta ve stator yapısına ve ayrıca verimli ve hijyenik bir dizayna sahiptir.

shadow

Lobe Pompalar genellikle gıda proseslerinde, süt ürünlerinde, içecek, ilaç ve kozmetik sektörlerinde kullanılır.
Lobe Pompalar düşük ve yüksek viskoziteli tüm ürünlerin transferini sorunsuz şekilde gerçekleştirir.

shadow

Twin screw pompalar, viskoz sıvıların transferi için kullanılırlar. Pozitif deplasmanlı bu pompalar; yüksek kendinden emiş ve serbest akış sağlayarak, farklı sıcaklık, basınç ve viskozite yelpazesindeki ürünlerin transferi için ideal çözümler sunar.

shadow

RV Santrifüj Pompa helisel fanı ile; içinde partikül içeren sıvıların transferinde en iyi çözümü sunar. Meyve parçacıkları, zeytin, mantar, balık gibi taneli ürünlerin transferi için bu pompaların kullanımı oldukça uygundur. MSS Pompa basit tasarımıyla mükemmel sonuçlar sağlar.

shadow

PV pompa pozitif deplasmanlı peristaltik pompadır. Bu pompalar yıllardır yaygın olarak şarap imalathanelerinde kullanılır. Genellikle şarap, üzüm parçaları ve fermante edilmiş ürünlerin transferinde kullanılır.

shadow

Son Yazılar

12

Kas
Gıda sektöründe çok yaygın kullanılırlar. Transfer ettiği sıvının kimyasal özelliğini bozmaması ve inceltememesi gibi özelliklerinden dolayı ayran, süt, krema , hardal, mayonez,ketçap gibi hassas ürün transferlerinde sıkça tercih ...

09

Eyl
Lobe Pompalara Genel Bakış Lob pompaları hamur ve kağıt, kimya, gıda, içecek, ilaç ve biyoteknoloji gibi çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. Bunlar, mükemmel sağlık ...

23

Şub
Akışkan transferi uygulamalarında ürünün viskozitesi ne olursa olsun hijyenik veya endüstriyel tipte pompalarımız ile ürünlerin yapısı bozulmadan en ideal şekilde transfer sağlanır.

Bakım ve Yedek Parça

Isıtma ve soğutmanın gerektiği tüm proseslerde kullanılan eşanjör ve pastörizatör contalarının belirli aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. İşte bu işlem gerektiğinde SESİNOKS sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Bakım & Yedek Parça →

Eşanjör Uygulama Alanları

Başta Gıda ve İçecek, Enerji, İlaç, Sanayi ve Proses ile Denizcilik olmak üzere Eşanjör Uygulama Alanları

Eşanjör Uygulama Alanları →

Katalog Download

Ürünlerimize ait tüm Katalog ve Broşürleri indirerek inceleyebilirsiniz.

Katalog Download→

Büyük Ürün Stokları

Büyük ürün ve yedek parça stoklarımız ile sizlere daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Büyük Ürün Stokları →

Sesinoks Blog

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili son gelişmeleri, açıklama yazılarını ve detaylı incelemeleri Blog sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Sesinoks Blog →

Online Satış

Ürünlerimizi Online Satış Sitemiz Sesinoks Online dan hemen satın alabilirsiniz.

www.sesinoks.online.com→

Akışkan Contaları ile sızdırmazlık konusunda bize danışabilirsiniz.