Taneli Ürün Pompaları

TANELİ ÜRÜN POMPALARI

Taneli Ürün Pompaları; katı tanecikli sıvıların veya sıradan bir santrifüj pompası ile pompalanamayan orta viskoziteli ürünlerin transferi için en iyi çözümdür.

RV santrifüj pompa helisel fanı ile; içinde partikül içeren sıvıların transferinde en iyi çözümü sunar. Fanın sahip olduğu helisel tasarım sayesinde ürüne zarar vermeden transferini sağlar. Meyve parçacıkları, zeytin, mantar, balık gibi taneli ürünlerin transferi için bu pompaların kullanımı oldukça uygundur.

shadow

Çalışma Prensibi

Çarkın helisel şekli ve pompanın tıkanmasını önlemek için optimize edilmiş akış nedeniyle katı partiküller zarar görmeden pompadan geçer.

Taneli Ürün Pompaları; katı parçaların (tohumların, derilerin, vb.) Yüksek kapasiteli ve en az tahribin gerektirdiği pompalama işlemi için şarap imalathanelerinde yaygın şekilde kullanılır.

Pompanın tasarımı, vinifikasyon evresinde, şarap renklendirici madde olan tanenin daha iyi ekstraksiyona katkıda bulunur, böylece lekelerin oluşumunu azaltır ve bunun sonucunda yüksek kalitede şaraplar elde edilir.
Çarkın helezon şekli nedeniyle, ürünün aktarımı naziktir ve tıkanma göstermez; ör. Suya asılı katı partiküller (oran:% 40 ila% 60). Meyve parçalarının veya meyvelerin, zeytinlerin, mantarların, sebze, balık vb. Parçaların aktarılması için idealdir.

Son Yazılar

04

Kas
Genellikle süt , meyve suyu, dondurma, çikolata , kozmetik ve kimya sanayilerinde kullanılan toz karışım sistemleri her bir üretim dalında farklı ekipman kullanımı ile farklı avantajlar sağlamaktadır....

17

Şub
Tanklarda kullanılan tüm hijyenik ekipmanlar, karıştırıcılar, tank temizleme ekipmanları ve gösterge ekipmanları ile yardımcı tüm malzemeler stoklarımızda bulunmaktadır.

Bakım ve Yedek Parça

Isıtma ve soğutmanın gerektiği tüm proseslerde kullanılan eşanjör ve pastörizatör contalarının belirli aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. İşte bu işlem gerektiğinde SESİNOKS sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Bakım & Yedek Parça →

Eşanjör Uygulama Alanları

Başta Gıda ve İçecek, Enerji, İlaç, Sanayi ve Proses ile Denizcilik olmak üzere Eşanjör Uygulama Alanları

Eşanjör Uygulama Alanları →

Katalog Download

Ürünlerimize ait tüm Katalog ve Broşürleri indirerek inceleyebilirsiniz.

Katalog Download→

Büyük Ürün Stokları

Büyük ürün ve yedek parça stoklarımız ile sizlere daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Büyük Ürün Stokları →

Sesinoks Blog

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili son gelişmeleri, açıklama yazılarını ve detaylı incelemeleri Blog sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Sesinoks Blog →

Online Satış

Ürünlerimizi Online Satış Sitemiz Sesinoks Online dan hemen satın alabilirsiniz.

www.sesinoks.online.com→