Tank Kapakları

Oval, Dairesel ve Dikdörtgen Tank Kapakları

Tank içerisine kolay ürün yerleştirmek ve çıkartmak için gerekli açıklığı sağlayan, kullanışlı, emniyetli, Tank Kapakları tank ağzına sıkıca oturur.

Özellikle şişeleme ve yıkama makinelerinde ve endüstrilerinde, tank altında biriken pulpun kolayca çıkartılabilmesi için tasarlanmıştır. Örneğin Şarap ve Meyve Suyu sektöründe. Tank içine kolay erişim, Kolay kapanıp açılabilme.

shadow

Tankların iç kısımlarına kolay erişim için kullanılır. Oval şekilli çerçeve sayesinde CIP uygulaması için optimal kolay kurulum sağlar. Basınçlı Kaplar için güvenlik sağlar.
.
.

shadow

Başta Süt Endüstrisi olmak üzere basınçlı olmayan tanklarda kullanılabilir. Çiftli conta sayesinde tank içindeki sıvının püskürmesini önler. Mobil araçlarda hareketli tankerlerde kullanılabilir.

shadow

Menhol- Tank Kapakları

Tank kapakları süt, yiyecek içecek ve biyo-ilaç endüstrilerinde tank iç mekanlarında hızlı, kolay ve kullanışlı giriş ve çıkışı sağlayan yüksek kaliteli ve hijyenik kapaklardır. Tank içine kolay, hızlı ve kullanışlı giriş çıkış sağlayan oval, dairesel ve dikdörtgen tiplerde ve çeşitli ebatlarda tank kapakları sunuyoruz, Çeşitli yüzey kaplamaları ve conta malzemeleri ile donatılmış Tank Kapakları yüksek / düşük veya basınçsız tankların açıklıklarına tam oturur. Ürün seçimi için müşteri temsilcimize danışabilirsiniz. İlgili Endüstriler: Biyoteknoloji ve İlaç Ev ve Kişisel Bakım Gıda, süt endüstrisi ve içecek endüstrisi.

Son Yazılar

04

Kas
Genellikle süt , meyve suyu, dondurma, çikolata , kozmetik ve kimya sanayilerinde kullanılan toz karışım sistemleri her bir üretim dalında farklı ekipman kullanımı ile farklı avantajlar sağlamaktadır....

17

Şub
Tanklarda kullanılan tüm hijyenik ekipmanlar, karıştırıcılar, tank temizleme ekipmanları ve gösterge ekipmanları ile yardımcı tüm malzemeler stoklarımızda bulunmaktadır.

Menhol Tank Kapağı

1. Tanım

Tank kapakları, süt, yiyecek içecek, ilaç ve benzeri endüstrilerinde tank iç mekanlarında hızlı, kolay ve rahat giriş ve çıkış sağlayan yüksek kaliteli kapaklardır.

2. Uygulama

Tank içine kolay, hızlı ve kullanışlı giriş çıkış sağlayan oval, dairesel ve dikdörtgen tiplerde ve çeşitli ebatlarda tank kapakları sunuyoruz, bu sayede daha emniyetli daha kolay ve pratik kullanım sağlıyor.

3. Malzeme

Gövde: Paslanmaz Çelik, 304, 316
Contalar: NBR Per, EPDM HT, FKM ve diğerleri

4. Basınç

Basınç: 0.6-1.0 Bar

Bakım ve Yedek Parça

Isıtma ve soğutmanın gerektiği tüm proseslerde kullanılan eşanjör ve pastörizatör contalarının belirli aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. İşte bu işlem gerektiğinde SESİNOKS sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Bakım & Yedek Parça →

Eşanjör Uygulama Alanları

Başta Gıda ve İçecek, Enerji, İlaç, Sanayi ve Proses ile Denizcilik olmak üzere Eşanjör Uygulama Alanları

Eşanjör Uygulama Alanları →

Katalog Download

Ürünlerimize ait tüm Katalog ve Broşürleri indirerek inceleyebilirsiniz.

Katalog Download→

Büyük Ürün Stokları

Büyük ürün ve yedek parça stoklarımız ile sizlere daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Büyük Ürün Stokları →

Sesinoks Blog

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili son gelişmeleri, açıklama yazılarını ve detaylı incelemeleri Blog sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Sesinoks Blog →

Online Satış

Ürünlerimizi Online Satış Sitemiz Sesinoks Online dan hemen satın alabilirsiniz.

www.sesinoks.online.com→