Tank Temizleme Ekipmanları

Tank Temizleme Topu

Paslanmaz çelikten imal edilen Tank Temizleme Topları tankların iç yüzeylerinin temizlenmesinde kullanılır. Çalışma prensibi temizleme yapılacak sıvının basınçla temizleme topundan püskürtülmesidir. Gıda, ilaç, kimya, tüm hijyenik ve endüstriyel uygulamalarda ileri tank temizleme sistemleri de bulunmaktadır.

Paslanmaz çelikten imal edilen sabit tip SPRAY CIP tank temizleme topları tankların iç yüzeylerinin temizlenmesinde kullanılır. Çalışma prensibi temizleme yapılacak sıvının basınçla temizleme topundan püskürtülmesidir.

shadow

Paslanmaz çelikten imal edilen döner tip SPRAY CIP tank temizleme topları tankların iç yüzeylerinin temizlenmesinde kullanılır. Çalışma prensibi temizleme yapılacak sıvının basınçla temizleme topundan püskürtülmesidir.

shadow

Paslanmaz çelikten imal edilen jetmix tip SPRAY CIP tank temizleme topları tankların iç yüzeylerinin temizlenmesinde kullanılır. Çalışma prensibi temizleme yapılacak sıvının basınçla temizleme topundan püskürtülmesidir.

shadow

Scanjet Tank Temizleme Ekipmanı; hijyenik bir tank temizleme ekipmanıdır. Belli bir tankta veya işlem teknesinde 360 derecelik kapsam.

shadow

Tank Temizleme Ekipmanları

Kullanım Alanları
  • Depo Tankları
  • Proses Tankları
  • Varil Uygulamaları
  • Ürün Aktarma Tankerleri
Bağlantı Tipi & Malzeme

Bağlantı Tipi: Boru geçmeli tip bağlantı.
Malzeme: AISI 316

Tipik Temizleme Metotları
  • Sabit Teslim CIP Sistemleri
  • Çok Tanklı Çözüm Kurtarma
  • Tek Kullanımlık / Tek Geçiş
  • Tek Kullanımlık / Geri Dönüşümlü

Son Yazılar

04

Kas
Genellikle süt , meyve suyu, dondurma, çikolata , kozmetik ve kimya sanayilerinde kullanılan toz karışım sistemleri her bir üretim dalında farklı ekipman kullanımı ile farklı avantajlar sağlamaktadır....

17

Şub
Tanklarda kullanılan tüm hijyenik ekipmanlar, karıştırıcılar, tank temizleme ekipmanları ve gösterge ekipmanları ile yardımcı tüm malzemeler stoklarımızda bulunmaktadır.

Tank Temizleme Topları

Tank temizleme ekipmanları, eksenel şekilde dönerek hareket eden, püskürterek temizleme sağlayan tank temizleme aparatlarıdır.

Aparat milinin top içerisindeki çift rulman sayesinde dönmesi ile hızlı bir şekilde temizleme sağlanır. Istenen şekilde montaj yapılabilir.

Otomatik temizleme programlarına, CIP uygulamalarına, gıda ve ilaç endüstrisinde kullanıma uygundur.

Tank Temizleme Ekipmanları; Sabit tip, Döner Tip, Scan Jet ve JetMix Tank Temizleme Ekipmanı olarak çeşitli amaçlar için tasarlanmışlardır.

Bakım ve Yedek Parça

Isıtma ve soğutmanın gerektiği tüm proseslerde kullanılan eşanjör ve pastörizatör contalarının belirli aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. İşte bu işlem gerektiğinde SESİNOKS sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Bakım & Yedek Parça →

Eşanjör Uygulama Alanları

Başta Gıda ve İçecek, Enerji, İlaç, Sanayi ve Proses ile Denizcilik olmak üzere Eşanjör Uygulama Alanları

Eşanjör Uygulama Alanları →

Katalog Download

Ürünlerimize ait tüm Katalog ve Broşürleri indirerek inceleyebilirsiniz.

Katalog Download→

Büyük Ürün Stokları

Büyük ürün ve yedek parça stoklarımız ile sizlere daha hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Büyük Ürün Stokları →

Sesinoks Blog

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili son gelişmeleri, açıklama yazılarını ve detaylı incelemeleri Blog sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Sesinoks Blog →

Online Satış

Ürünlerimizi Online Satış Sitemiz Sesinoks Online dan hemen satın alabilirsiniz.

www.sesinoks.online.com→